Otomotiv sektöründe 2014 yılında başlamış olduğumuz oto tamir işinde oto servisi olarak faaliyete başlamıştır.. Atölyemizde Oto Kaporta, Oto Boya, Oto Tamir, Oto Yedek Parça,Oto Bakım,Oto Egzoz Muayene,Oto Muayene Öncesi Genel Bakım, Oto Elektrik ve Akü alanında hizmet vermekle beraber A-Z tüm otomobillerle ilgili çözümü kendimiz üretmeye başlamış bulunmaktayız.Bunlarla birlikte 2015 yılında kendi bünyemizde siz değerli müşterilerimize otomobil hakkında tam destek konusunda, 7/24 yol yardım hizmeti vermeye başlamıştır.  Oto Servisliği yolunda bu adımları atarken, yıllardan aldığımız tecrübe ile daha emin adımlar atarken, her geçen gün değişen dünyaya adapte olmak için, Oto Servisliği konumuzda değişen teknolojiyi takip etmekle beraber oto servisimizde araç bilgisayarlı çözümler üretmekteyiz.
Siz değerli müşterilerimizi, Aracınız için ne gerekli ise ; Bize sormadan geçmemenizi öneririz.

İLERİ OTO SERVİSİ olarak hizmette kalite farklılığına olan inanç ve kararlılığımızla,müşteri mutluluğu ve bağımlılığını ilke alıp,hizmet sektörüne farklı bakış açısı ile adım atmış bulunmaktayız.

Misyonumuz

Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmaktır. Müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirketi olmaktır. Müşterilerimize, otomobillerini en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmektir. Kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmaktır. Mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.

7
1
4
6
2
3
5
8
9
10
11
12